Magik wielkopolskie

Hej,
z tej strony iluzjonista Tomasz Stachowicz.
Za mną kolejny pokaz magika w województwie wielkopolskim. Jakiś czas temu wspominałem o nim tutaj:
https://tomaszstachowicz.pl/iluzjonista-wielkopolskie/

Występ magika na 40-stych urodzinach!

Na pokaz miałem niedaleko, gdyż łącznie przejechałem ok. 80 km. Były to 40-ste urodziny w restauracji Złoty Karaś (województwo wlkp). Impreza odbyła się dla ponad 60 gości. Całe przedstawienie wyszło zgodnie z planem, a na twarzach gości pojawiała się radość i zaskoczenie.

Poniżej wrzucam fotkę z miejsca występu:

występ magika na 40-stych urodzinach

Ciekawostka

Czy wiesz że…?

95% ludzi nigdy nie miała okazji obejrzeć pokazu magii na żywo. Z tego powodu goście zawsze z wielkim entuzjazmem przyjmują iluzjonistę. Jest to dla nich coś świeżego i oryginalnego. Każdy jest ciekaw czym zostanie zaskoczony i właśnie dlatego goście chętnie angażują się w całe show. Dzięki temu mogą później opowiadać znajomym, że mieli szansę zobaczyć coś niemożliwego.

Oryginalna atrakcja na Twoją okazję!

Jeśli zastanawiałeś lub zastanawiałaś się kiedyś czy tego typu atrakcja jest dobrym rozwiązaniem na Twoją imprezę, to powiem Ci, że show wykonywałem już nie tylko na 40-stych urodzinach, ale również na 50-tych czy nawet 60-tych! Były też oczywiście rocznice ślubu czy inne okazje, tak więc każda okoliczność jest dobra, by zobaczyć coś nowego i oderwać się choć na chwilę od rzeczywistości.

Pozdrawiam
Tomasz Stachowicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *