Iluzjonista Wadowice

Jeśli zaplanowaliście już wszystkie atrakcje na wesele, to teraz czas pomyśleć o jakichś niespodziankach dla gości na poprawiny. Drugi dzień świętowania to w sumie mniej oficjalna impreza, dlatego tutaj jeszcze bardziej możecie poszaleć. Zakładam, że nie chcecie, aby było nudno, dlatego też dobra i przemyślana rozrywka będzie tutaj wskazana. Może warto zaprosić iluzjonistę na poprawiny w Wadowicach?

Magik Wadowice

Zastanawiacie się pewnie, o której godzinie zorganizować występ magika.

Najlepsze rozwiązanie to takie, kiedy pokaz ma miejsce zaraz po obiedzie i pierwszych tańcach. Goście już się najedzą i chwilę pobawią, więc teraz przychodzi czas, aby wszystkich zaskoczyć. W widowisku będą brały udział zaproszone przez Was osoby, ale również Wy, bo to przecież Wasze święto. Magiczne show to rozrywka, która zapisze się w pamięci wszystkich gości. Niecodziennie przecież ogląda się pokaz iluzji, dlatego zarezerwujecie termin i oczarujcie każdego.

P.S. Występ iluzjonisty w mieście Wadowice na poprawinach jest moją propozycją na Wasze święto. Bardzo często prezentuję show jednak na weselach. To, który dzień wybierzecie na pokaz, zależy już tylko od Was. Ja w każdym razie zapraszam Was do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *