Iluzjonista Świdnik

Magia przez wielu iluzjonistów nazywana jest językiem międzynarodowym, dlatego że jeśli prezentujemy ją bez słów, to efekt danego triku zrozumie tak naprawdę każdy. Łatwo przecież zauważyć, że ułamek sekundy temu coś zniknęło, czy się scaliło. Na moim pokazie w Świdniku zobaczysz jednak głównie numery, które zawierają kontakt z publicznością. Dlaczego?
Czytaj dalej 😉

Magik Świdnik

O ile numery pod muzykę są faktycznie prezentowane bez słów, to również dla widzów bardzo ważne są sztuczki magiczne, gdzie nawiązywana jest interakcja z publicznością. Zapraszając gości na środek, mogą oni asystować w poszczególnych numerach i poczuć się prawdziwymi czarodziejami. Mocniejsze są również triki, które dzieją się w rękach widzów niż te, które dzieją się w rękach magika, a żeby wytłumaczyć danej osobie co ma zrobić, to najlepiej użyć do tego słów.

Poprzez słowa możemy również zaprezentować nasze poczucie humoru, a to coś, co jako iluzjonista wplatam w moje występy – czy to w Świdniku czy w każdym innym mieście w Polsce.

Bez względu jednak na to, czy triki są prezentowane poprzez słowa czy pod muzykę – magię i tak uwielbia przecież każdy z nas.

Mam nadzieję, że ten krótki wpis Cię zainteresował, a jeśli chcesz zobaczyć pokaz magika na żywo, to wybierz do mnie numer załączony w zakładce Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *