Iluzjonista Piotrków Trybunalski

Hej, z tej strony iluzjonista Tomasz Stachowicz. Niedawno miałem przyjemność wykonać pokaz iluzji w okolicach Łodzi i Częstochowy, a konkretnie w Ranczo Dunajek w Trzepnicy. Na występ jechałem z Kalisza, przez Sieradz, Piotrków Trybunalski, aż do miejsca docelowego. Był to pokaz iluzji na 18-stce Michała. Z racji tego, że to niedziela, to ruch na drodze wydawał się dużo mniejszy. Łącznie przejechałem ponad 340 km. Muszę przyznać, że dość ciekawe miejsce na realizacje występu. Nie była to taka standardowa restauracja czy hotel, dzięki temu już samo otoczenie dodało klimatu pokazowi. Poniżej dwie fotki:

Magik Piotrków Trybunalski

Jeśli chodzi o sam pokaz to uważam, że był bardzo udany. Pozytywne reakcje na magię odzwierciedlały to, jak goście odebrali całe przedstawienie. Część osób nawet nagrywała całość na telefonie 🙂

Jeśli Wy też szukacie iluzjonisty w Piotrkowie Trybunalskim czy zupełnie innym mieście, to zachęcam do przejścia w zakładkę kontakt. Jeśli nie macie jeszcze atrakcji na imprezę to pokaz iluzji z pewnością przypadnie Waszym gościom do gustu.

Pozdrawiam
Tomasz Stachowicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *