Iluzjonista Oświęcim

Witam,
tutaj iluzjonista Tomasz Stachowicz.

Będąc tutaj na stronie, zapewne interesuje Cię kilka rzeczy, np. takich, czy wykonuję pokazy w Oświęcimiu, jak wygląda moje show, czy dla kogo jest ono skierowane. Teraz nakreślę Ci tylko skrót tego wszystkiego, gdyż szczegóły znajdziesz już w odpowiednich zakładkach w Menu. Zatem ruszamy!

Magik Oświęcim

Jak już wiesz, jestem magikiem i robię występy magiczne. Przede wszystkim moja oferta jest odpowiednia dla klientów prywatnych czy firmowych, czyli możesz mnie zaprosić na pokaz zarówno na wesele czy urodziny, jak i event, szkolenie czy uroczystą galę. Nie występuję jednak dla dzieci.

Jako iluzjonistę spotkasz mnie w całej Polsce – czyli to znaczy, że mogę dojechać również do Oświęcimia.

To, co zobaczą Twoi goście na moim występach, na pewno długo zapadnie im w pamięć. To niesłychanie magicznie numery, w których nie obędzie się bez asystowania publiczności. Humor i swoboda w prowadzeniu show, to rzeczy, na jakie możesz liczyć na moich pokazach.

Po krótkim wstępie, zachęcam Cię teraz do przejścia w odpowiednią zakładkę. Poznasz wtedy referencje moich poprzednich klientów, dokładny opis oferty, a także obejrzysz zdjęcia czy filmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *