Iluzjonista Myślenice

Postanowiłeś już, że na swoją imprezę w mieście Myślenice zaprosisz iluzjonistę. Zastanawiasz się jednak teraz, o której godzinie najlepiej zrobić taki występ. Tak naprawdę wszystko zależy od charakteru danego wydarzenia. Dokładnie o tym poczytasz poniżej. Zapraszam Cię do krótkiej lektury.

Magik Myślenice

Jeśli szykujesz wesele, to pokaz zawsze wykonuję 2-3 h od momentu rozpoczęcia przyjęcia. Goście złożą spokojnie życzenia Młodej Parze, zjedzą pierwsze posiłki i potańczą. Wszyscy mają czas, żeby się oswoić z miejscem, do którego przyszli.

Występ iluzjonisty może odbyć się również zaraz na początku imprezy. Jeśli chcesz w oryginalny sposób powitać swoich gości i od razu przykuć uwagę przybyłych osób, to show zaprezentowane na wstępie Twojego wydarzenia, będzie tutaj dobrym pomysłem. Mogą to być poprawiny, gdzie wszyscy zaaklimatyzowali się już dzień wcześniej – w Myślenicach czy w innym mieście. Magiczne show może rozpocząć również Twój event, a po nim pojawią się inne atrakcje.

Jeśli planujesz szkolenie albo mocny finał Twojego wydarzenia, tzw. hit wieczoru, to tutaj z kolei iluzjonista wystąpi na samym końcu programu.

Jak widzisz nie ma jednoznacznej odpowiedzi, o której godzinie zademonstrować show. Wszystko jest zawsze ustalane podczas rozmów z potencjalnym klientem.

W razie jakichkolwiek pytań, jestem do Twojej dyspozycji.

Pozdrawiam
Tomasz Stachowicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *