Iluzjonista i magik na wesele

Jakiś czas temu napisała do mnie Para Młoda, która szukała iluzjonisty na wesele. Pokaz miał odbyć się w Kępnie. Jest to miasto, które leży pomiędzy Wrocławiem a Częstochową. Kinga i Martin od samego początku byli przekonani, że pokaz iluzjonisty na wesele to doskonała atrakcja dla ich gości. Na pokaz wyjechałem odpowiednio wcześnie. Zawsze wolę być przed czasem, nawet wtedy kiedy mam blisko. Dzięki temu mogę się spokojnie przygotować do pokazu.

Jak goście odebrali mój występ? Przyznam, że wszystkim się bardzo podobało. Nie tylko Młoda para była zachwycona, a przede wszystkim goście byli pod ogromnym wrażeniem. Ja również jestem zadowolony z tej realizacji. Po jakimś czasie wykonałem również kolejny pokaz w Kępnie, właśnie dzięki pozytywnej rekomendacji Kingi i Martina z pokazu na ich weselu.

Jeśli Wy również szukacie iluzjonisty na wesele, to śmiało zachęcam do kontaktu. Oczywiście wcześniej możecie zajrzeć do działu Referencje i przeczytać kilka słów od moich klientów, jak i obejrzeć zdjęcia czy filmiki 🙂

Do zobaczenia wkrótce
Iluzjonista Tomasz Stachowicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *