Iluzjonista Gdańsk

Grudzień obfituje w liczne imprezy świąteczne. To niezwykły czas, gdzie magia unosi się w powietrzu. Taki właśnie prezent podarowała swoim pracownikom firma Elis. 🙂 Przeczytaj poniżej moją relację z pokazu iluzji.

Show zaprezentowałem w zabytkowym budynku – Arche Dwór Uphagena Gdańsk. Jako iluzjonista przedstawiłem tam swój program dla ok. 70 osób z zarządu.

Aby dostać się nad morze, przejechałem 3 województwa: wielkopolskie, kujawsko-pomorskie i pomorskie. Trasa przebiegła jednak pomyślnie. Na zdjęciu jest widoczny budynek, w którym zrealizowałem swój występ.

Uwielbiam pokazywać magię, bo dzięki temu mogę dostarczyć ludziom nie tylko niesamowite emocje, ale również poznać mnóstwo interesujących miejsc. Ten obiekt odwiedziłem po raz pierwszy. Co do samego show, to reakcje publiczności na magiczne efekty były naprawdę świetne. Gwarantuję Ci, że każdy z nas zapamięta to na bardzo długo. 

Chciałbym podziękować firmie Elis za zaproszenie na pokaz iluzji w Arche Dwór Uphagena Gdańsk. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy. 🙂

A czy Ty już masz zarezerwowany występ iluzjonisty na swoją imprezą świąteczną?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *