Iluzjonista Dęblin

Organizując imprezę firmową w Dęblinie, zapewne ciekawi Cię to, w jaki sposób jest zbudowany występ iluzjonisty. Przygotowałem poniżej dla Ciebie krótką charakterystykę, jak powinno to wszystko wyglądać. Zapraszam!

Magik Dęblin

Każdy pokaz iluzji ma swoją budową, dzięki której powstaje ciekawe i intrygujące dla publiczności show. Tego typu występ możemy podzielić na 3 etapy:

  1. Pierwszy numer – musi być krótki i wizualny – jego zadaniem jest zainteresowanie gości i skupienie ich uwagi na naszym przedstawieniu. Zwykle ten numer wykonuje iluzjonista.
  2. Środkowe numery – czyli triki i rutyny, które następują zaraz po pierwszym numerze i są umieszczone wewnątrz pokazu. W tej części, osoby będą już brane z widowni na scenę, by móc pomagać magikowi w występie. Oczywiście znajdą się też w tym miejscu numery, które wykonuje artysta. Sztuczki magiczne są również bardziej rozbudowane.
  3. Finał – jest to ostatni, najważniejszy numer. Powinien być on najbardziej efektowny, gdyż jest to taka kulminacja całego show.

To jedynie ogólna struktura całego pokazu iluzjonisty, ale oczywiście tak on będzie wyglądał w Dęblinie.
Jeśli chcesz jeszcze więcej informacji, np. o tym ile trwa dokładnie moje show, jakiego typu rzeczy w nim znajdziesz itp. – to zadzwoń do mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *