Iluzjonista Brzeszcze

Chcielibyście zamówić iluzjonistę na wesele w mieście Brzeszcze. Nigdy nie korzystaliście jednak z tego typu usługi, więc rozmyślacie pewnie, jak dokładnie wygląda taki występ. Specjalnie dla Was omówię to tutaj, żeby rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości. Zaczynamy!

Magik Brzeszcze

Pokaz magika na weselu zdecydowanie przypadnie Wam do gustu, nie tylko pod względem samego show, ale również jego przygotowań. Tak naprawdę magiczne przedstawienie na imprezach prywatnych nie wymaga skomplikowanych warunków technicznych. Występ iluzjonisty w Brzeszczach będzie można oglądać bezpośrednio ze stołów, przy których zasiądą Wasi goście lub ewentualnie na stojąco, w tzw. półokręgu. Show w moim wykonaniu to prezentacja magicznych numerów z integralnym udziałem widzów. Raz sztuczki magiczne demonstruje ja jako magik, a raz zapraszam gości na środek, w tym Was, jako Młodą Parę.

To tyle jeśli chodzi o sam wygląd pokazu iluzji. Jeśli interesuje Was długość programu, numery jakie w nim prezentuję itp., to skontaktujcie się ze mną właśnie teraz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *